Eventy strzeleckie

Strzeleckie imprezy integracyjne

Innowacyjny sposób na spędzenie aktywnie i niebanalnie czasu. Bardzo dużą popularnością cieszą się strzeleckie imprezy integracyjne. Pozwalają one pracownikom i kontrahentom miło i niebanalnie spędzić czas, aby przy okazji lepiej się poznać i zbudować więzi, które przełożą się na grunt zawodowy. Event strzelecki to fascynująca forma rozrywki pozwalająca przy okazji rozwinąć wiele umiejętności takich, jak chociażby koncentrację, czy panowanie nad swoimi emocjami, podejmowania trafnych i szybkich decyzji. Główną Naszą atrakcją są pikniki strzeleckie. Strzelanie statyczne – rekreacyjne z cateringiem. Swoim gościom możemy zaproponować pieczenie dzika, sarny bądź przygotowanie grochówki wojskowej.

Każdy realizowany event jest przygotowywany indywidualnie pod grupę bądź firmę co pozwala nam sprawić zadowolenie i spełnienie oczekiwań klienta.

W naszym asortymencie broni znajdziecie:

  • pistolety ( glock 17, HK SFP9, CZ 75B, CZ SP 09, CZ Kadet
  • pistolety maszynowe ( MP5, CZ Skorpion, Uzi Gal, Glauberyt PM 98)
  • rewolwery ( Taurus, Smith and Wesson, Alfa)
  • karabinki ( G36, AK 47, MMR, Stag Arms, Brtyl)
  • strzelby gładkolufowe ( Mossberg 530, Mossberg 920, Winchester, KSG)

Obiekt na którym realizujemy pikniki strzeleckie to:

Strzelnica Sportowa w Brzegu Dolnym ul. Olimpijska

tel. 601-517-144; 886 174 224

e-mail: strzelnicafeniks@gmail.com

Dodatkowe oferty:

Oferuje rozrywki w postaci Bubble Football, Archery Tag i wielu innych atrakcji plenerowych. Z naszą pomocą zaplanujesz niezapomniany event integracyjny, zaskoczysz znajomych oryginalnym wypadem na miasto lub zorganizujesz najlepsze atrakcje na wieczór kawalerski!

Archery Tag (Archery Hit)

Archery Tag Wrocław , Chorzów to nowy sport inspirowany profesjonalnym łucznictwem, w którym tradycyjne strzały zostały zastąpione nieco innymi strzałami z miękko zakończonymi końcówkami.

Zasady tego sportu łączą elementy gry w dwa ognie, paintball oraz łucznictwa tradycyjnego . Ta ekscytująca mieszanka tworzy jeden z najlepszych i najbardziej zabawnych sposobów wygenerowania sporej dawki adrenaliny na imprezach, integracjach i podczas zwyczajnej gry w gronie znajomych.

Archery Tag jest różnie nazywany, np.: bitwy łuczników, Arrow Tag czy Paintball na łuki. Niezależnie jak nazywamy tą nową dyscyplinę, daje nam ona szanse do doświadczenia zupełnie nowych emocji i przeżyć. Obudź w sobie instynkt łucznika i przetestuj swój refleks razem z nami!

Jak gramy:

Rozgrywki Archery Tag przeprowadzamy na dowolnej powierzchni tj. otwarta przestrzeń zielona, ogrodzone boiska szkolne, orliki, sale gimnastyczne lub tereny prywatne, na które dojeżdżamy ze sprzętem. 

Zanim przeprowadzimy rozgrywkę, starannie przygotowujemy teren tak, aby był bezpieczny zarówno dla uczestników jak i osób postronnych. Ustalony czas rozgrywki dotyczy tylko samej gry wraz z tłumaczeniem zasad, czas przygotowania nie jest do niego wliczany.

Zasady gry:

Archery Tag Wrocław, Chorzów prowadzimy na wiele sposobów, odpowiednio  dostosowanych do potrzeb uczestników. Większość dostępnych trybów to gry zespołowe, stąd niezbędne będzie stworzenie zespołów – standardowo dwie drużyny po 6 osób

Podstawowy tryb gry, który rekomendujemy, opiera się na rozgrywce drużynowej na wytyczonym terenie. Obie drużyny przebywają podczas rozgrywki na dwóch przeciwległych polach, które są rozdzielone strefą bezpieczeństwa. W strefie bezpieczeństwa znajdują się specjalne tarcze do Archery Tag, a w strefach drużyn dmuchane bunkry do osłony. Każdy z zespołów ma za zadanie wyeliminować przeciwników lub wystrzelać wszystkie okręgi z tarczy drużyny przeciwnej.

Animatorzy gry czuwają nad bezpieczeństwem rozgrywek i pilnują przestrzegania zasad przez uczestników. Oprócz tego animują rozgrywkę tak aby była jak najbardziej ekscytująca.

Bubble Football / CrashBall

 

Znany Ci jest już Bubble Football? To istne szaleństwo, które opanowało świat sportu. Zasady gry w bubble football są zasadniczo bardzo zbliżone do zasad gry w klasyczny football, z tym jednak wyjątkiem, że zawodnicy umieszczeni są wewnątrz przezroczystych dmuchanych kul (Gmoods Ball – bumper ball; skaczące kule), które tworzą całą różnicę.

Waszym celem w tej grze wciąż jest zdobycie gola, natomiast próbujecie tego dokonać biegając wewnątrz wspomnianych kul. Jedno jest pewno – w trakcie trwania gry możecie spodziewać się spektakularnych zderzeń, dzięki którym zgłębicie tajniki sztuki latania! Bezpieczną formą latania oczywiście, gdyż wszystko to odbywa się bez zagrożenia dla zdrowia i kondycji uczestników. Bumper balls amortyzują każdy upadek. Dodatkowo, każdy uczestnik przed rozpoczęciem gry wyposażony zostaje przez nasz zespół w komplet ochraniaczy na nogi.

W Bubble Football możesz z łatwością „przesunąć” przeciwnika o kilka stóp, czemu towarzyszyć będzie kupa śmiechu nie tylko dla Was, ale również zebranej widowni. Sprawia to, że konieczną rzeczą jest skorzystanie z opcji pamiątkowego filmiku. Wracając do zasad – dwa zespoły po 5 zawodników (4 graczy i bramkarz – możliwa również opcja gry na pustą bramkę) grają przeciwko sobie na powierzchni krytego bądź otwartego boiska (może to być hala, orlik, plaża, łąka pokryta warstwą śniegu – dzięki znacznikom powierzchni boiska jesteśmy w stanie zorganizować dla Was mecz praktycznie w każdym miejscu i każdych warunkach); no może oprócz powierzchni wyłożonej kamieniami, czy żwirem ponieważ nasze piłki mogłyby tego nie przetrwać. Oferowane przez nas kule są różnej wielkości, dzięki czemu możemy je optymalnie dopasować do wzrostu uczestników gry. Należy jednak pamiętać, że w Gmoods Ball zagrać mogą osoby o minimalnym wzroście 140cm.