Zobacz z czego możesz postrzelać

W TYM DZIALE PREZENTUJEMY OPISY I ZDJĘCIA NASZEGO ARSENAŁU BRONI JAKĄ DYSPONUJEMY. BROŃ MOŻE BYĆ WYKORZYSTANA W PRZYGOTOWYWANYCH EVENTACH DLA FIRM LUB DLA OSÓB PRYWATNYCH PO WCZEŚNIEJSZYCH UZGODNIENIACH. NA STRZELNICY OBOWIĄZUJĄ RYGORYSTYCZNE ZASADY, JEST TO GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA.

GLOCK 17 kal. 9mm x 19mm

Pistolet GLOCK jest uniwersalnym rozwiązaniem dla osób które szukają prostej i kompaktowej konstrukcji. W latach 80’ zadebiutował w Austriackiej armii, by później stać się najpopularniejszą bronią funkcjonariuszy policji na całym świecie. Opracowany i produkowany przez GLOCK GmbH z Deutsch-Wagram w Austrii, na jego bazie powstało wiele wersji o różnym przeznaczeniu, różniących się głównie kalibrem stosowanej amunicji, wymiarami zewnętrznymi i masą.

Karabin Mosin wz. 1891 – skonstruowany pod koniec XIX wieku przez Sergieja Mosina rosyjski karabin powtarzalny. Karabin ten i jego wersje rozwojowe były podstawowym uzbrojeniem piechoty rosyjskiej i Armii Czerwonej od lat 90 XIX wieku do lat 50 XX wieku, kiedy zastąpił go karabinek szturmowy AK

 Alex Tactical Sport do amunicji 7,62 mmx 51 (.308 Winchester) jest sportową odmianą wojskowego karabinu wyborowego BOR-7,62. Konstrukcja przeznczona jest do strzelania precyzyjnego i może służyć jako broń treningowa dla strzelców wyborowych. Karabin dopuszczony jest do użytkowania na europejskim rynku cywilnym

H&K SFP9 kal 9mm to najnowszy, bezkurkowy pistolet firmy Heckler & Koch. Poza klasyczną budową opartą o polimerowy szkielet, ten nowoczesny model broni krótkiej wyposażono w innowacyjne rozwiązania. Broń działa na zasadzie wykorzystania energii krótkiego odrzutu lufy, która ryglowana jest przez przekoszenie. Pomimo zastosowania relatywnie krótkiej lufy pistolet jest bardzo celny, a precyzyjne wykonanie mechanizmów zapewnia bezawaryjną pracę

Colt M1911 – amerykański pistolet powtarzalny kalibru .45 AUTO. Wywodzi się z konstrukcji zaprojektowanej przez Johna Browninga w 1900.

HK SP5K kal. 9mm x 19mm(9luger)

Pistolet centralnego zapłonu SP5K kaliber 9 x 19 mm z kolbą składaną i szyną montażową (STANAG 4694). SP5K to cywilna wersja (strzelająca ogniem pojedyńczym; semi-auto) legendarnego pistoletu maszynowego MP5K.Poza zmianą sposóbu strzelania z ognia ciągłego na pojedyńczy SP5K jest absolutnie identyczny z wersją MP5K!!!

HK 416 kal. 5,56mm x 45mm

Karabinek automatyczny kalibru 5,56 mm NATO wprowadzony na rynek w 2005 roku przez niemiecką firmę Heckler & Koch. Działa na zasadzie wykorzystywania energii gazów prochowych odprowadzanych przez boczny otwór w lufie.

AKMS kal. 7,62 mm x 39 mm

AKMS jest bronią automatyczną samoczynno-samopowtarzalną.  Zasada działania oparta o odprowadzanie części gazów prochowych przez boczny otwór lufy (przewód skośny) łączący komorę gazową z przewodem lufy, z długim ruchem tłoka gazowego. AKM/AKMS strzela z zamka zamkniętego. Zamekryglowany przez obrót. Mechanizm uderzeniowy kurkowy, mechanizm spustowy z przełącznikiem rodzaju ognia. Dźwignia przełącznika rodzaju ognia pełni jednocześnie rolę bezpiecznika.

Mossberg 12/70

Strzelba M590 A1 z 20 calową lufą, 9-cio nabojowym magazynkiem i dodatkowo 4 nabojami umieszczonymi w polimerowej kolbie produkowana jest na potrzeby wojska i policji. Model ten trafia na rynek z kompletem GHOST RINGÓW i dodatkowo zamontowaną szyną Picatinny.

Mossberg 930 strzelba zmodyfikowana według wskazówek Jerryego Miculek. Mossberg 930 JM PRO posiada system wymiany czoków ACCU-SET™, pozwalający na przygotowanie jej do różnych zadań. Dzięki dwóm popychaczom zamek pracuje szybciej i płynniej.

UZI kal. 9mm x 19mm

Uzi to broń, która stała się synominem pistoletu maszynowego! Peem opracowano w 1951 roku. Konstruktorem był Uziel Gal, a nazwa pochodzi od skrótu jego imienia. Od 1956 roku pistolet produkowano w zakładach IMI oraz na licencji w Belgii, w fabryce FN. Stosunkowo dłufa lufa (260 mm) pozwala na uzyskanie znacznej prędkości początkowej  i wysokiej energii pocisku  (relatywnie 400 m/s i 640 J). Strzelanie odbywa się z zamka otwartego. Przez zastosowanie zamka obejmującego lufę skróconą długość całkowitą broni. Takie rozwiązanie zabezpiecza użytkownika przed skutkami rozerwania się łuski. Dźwignia  napinania zamka porusza się w wycięciu górnej części komory zamkowej. Uzi jest wyposażony w dodatkowy bezpiecznik, umieszczony w chwycie. To zabezpieczenie wyłącza się automatycznie przy ujęciu rekojeści całą dłonią. Pistolet jest wyposażony w przerzutowy celownik,  z nastawami na 100 i 200 metrów. Większość elementów wykonanych jest nowoczesną metodą tłoczenia.

HK 243 –  Producent Heckler & Koch , kaliber .223 Rem. Broń bazuje na karabinku szturmowym Bundeswehry G36. Lufa 421mm, długość 677–912 mm, waga 3,2 kg. Kraj pochodzenia Niemcy.Zasada działania oparta o wykorzystanie energii gazów prochowych odprowadzanych przez boczny otwór w lufie. Zamek ryglowany przez obrót. Broń wyposażono w zaczep suwadła, zwolnienie suwadła przyciskiem wewnątrz kabłąka spustu lub po lekkim odciągnięciu go do tyłu rączką zamkową. Mechanizm spustowo kurkowy, umożliwia strzelanie ogniem pojedynczym i seriami. Skrzydełko przełącznika rodzaju ognia (pełniące także funkcję bezpiecznika) po obu stronach komory zamkowej.

PPSz wz. 1941,, potocznie nazywany: pepeszą lub pepeszką – radziecki pistolet maszynowy kaliber 7,62mm x 25mm, skonstruowany przez Gieorgija Szpagina i wprowadzony na uzbrojenie Armii Czerwonej w 1941 roku. Podstawowa broń tej kategorii na uzbrojeniu Armii Czerwonej podczas II wojny światowej, używany także w licznych krajach świata. Do uzbrojenia Wojska Polskiego wprowadzony w 1943 roku.

Pistolet maszynowy Thompson, znany także jako Tommy gun – amerykański pistolet maszynowy produkowany kaliber .45 AUTO przez firmę  Auto-Ordnance, rozsławiony w czasach prohibicji w Stanach Zjednoczonych, kiedy bardzo często „występował” w filmach jako broń zarówno gangsterów, jak i policji. Szczególnie popularny wśród żołnierzy amerykańskich podczas II wojny światowej. Bardzo charakterystyczną cechą tej broni jest okrągły magazynek tuż przed spustem.

Rewolwer Taurus – Brazylijski rewolwer o bardzo mocnej amunicji 357magnum oraz na amunicję .38spec. bęben siedmionabojowy.