Profesjonalna nauka strzelania

– zapraszamy na strzelnice w Chorzowie, Wrocławiu, Brzegu Dolnym miejscowości okolicznych oraz wszystkich chętnych interesujących się strzelectwem bądź osób które chcą spędzić czas inaczej niż zwykle.

Nasi instruktorzy są ekspertami w strzelectwie sportowym, bojowym i obronnym oraz taktykami czarnej, zielonej i czerwonej. Swoje doświadczenie nabyli w służbie w jednostkach elitarnych jak i kręgach strzelców sportowych. 

Interesuje Cię strzelectwo rekreacyjne, sportowe lub bojowe i obronne? Może marzysz o rozpoczęciu przygody z tą formą spędzania wolnego czasu i chcesz przejść szkolenie pod okiem profesjonalisty? Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i każdy znajdzie coś co mu najbardziej odpowiada. Proponujemy zajęcia, szkolenia zapoznawcze dla osób które, nie miały jeszcze styczności z bronią palną bądź ich zakres wiedzy i umiejętności jest do niewystarczający. Zajęcia dla osób nieco bardziej zaawansowanych przeprowadzane w formie szkolenia bądź kursu podstawowego posługiwania się bronią palną. Podczas którego poznasz ważne zasady dotyczące bezpieczeństwa, nauczysz się manualnej obsługi broni palnej, postaw strzeleckich, zasad celnego strzelania, wymiana magazynka taktyczną i bojową, usuwanie zacięć oraz chwyt broni. Poza tym oferujemy szkolenia, kursy ze strzelania, dla osób nieco bardziej zaawansowanych, które chcą poznać i udoskonalić technikę. Proponujemy również uczestnictwo w zawodach strzeleckich statycznych i dynamicznych.

Strzeleckie imprezy integracyjne to świetny pomysł

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do Klientów indywidualnych, ale także do grup zorganizowanych oraz firm. Bardzo dużą popularnością cieszą się strzeleckie imprezy integracyjne. Pozwalają one pracownikom i kontrahentom miło i niebanalnie spędzić czas, aby przy okazji lepiej się poznać i zbudować więzi, które przełożą się na grunt zawodowy. Kursy strzelania to fascynująca forma rozrywki pozwalająca przy okazji rozwinąć wiele umiejętności takich, jak chociażby koncentracja, czy panowanie nad swoimi emocjami, podejmowania trafnych i szybkich decyzji. Często współpracujemy z agencjami eventowymi i organizujemy imprezy, podczas których główną atrakcją jest nauka strzelania. Uświetniliśmy wiele eventów. Z naszej strzelnicy chętnie korzystają również podmioty zajmujące się strzelectwem bojowym zawodowo. Ponadto organizujemy specjalne imprezy dla VIP-ów i ważnych partnerów biznesowych z zagranicy.

Voucher jako prezent dla pasjonata strzelectwa

Strzelectwo sportowe, czy też bojowe dostarcza wielu emocji oraz wrażeń, a także niezapomnianych i ekscytujących przeżyć. Jeżeli myślisz o wyjątkowym prezencie dla bliskiej osoby, która interesuje się strzelectwem, rozważ zakupienie naszego vouchera. Bliska Ci osoba nie tylko miło się zaskoczy takim oryginalnym podarunkiem, ale także odbędzie szkolenie ze strzelania z profesjonalistą. Proponujemy różnorodne vouchery, prezenty, m.in. strzelanie sportowe, poznaj strzelanie, strzelanie dla dwojga, strzelanie policyjne, strzelanie dla grup zorganizowanych i wiele innych. Przyjdź i skorzystaj z naszych szkoleń kursów strzelania. Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz sporą dawkę adrenaliny! Nauka strzelania w naszym wykonaniu to zawsze profesjonalne szkolenie. Działamy na strzelnicach zarówno odkrytych, jak i krytych znajdujących się we Wrocławiu, Brzegu Dolnym, Chorzowie.

Prowadzimy szkolenia na obiektach

  • strzelnica stadion olimpijski (odkryta) we Wrocławiu aleja I.J. Paderewskiego 35
  • strzelnica sportowa (odkryta) w Brzegu Dolnym ul. Olimpijska
  • strzelnica sportowa (kryta) w Chorzowie aleja Harcerska 3B
  • strzelnica (kryta) w Chorzowie ul. Paderewskiego 34

 

Nasza propozycja dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych w strzelectwie

  • strzelanie rekreacyjne statyczne (strzelasz odświętnie, realizacja voucherów, prezentów, karnetów, obsługa strzeleckich imprez integracyjnych dla firm)
  • strzelanie sportowe statyczne (trenujesz strzelanie precyzyjne)
  • strzelanie dynamiczne (strzelasz z miejsc wyznaczonych na torze z za ukrycia, z różnych postaw)
  • test kompetencyjny FBI (strzelasz zadaniowo i rywalizujesz z innymi uczestnikami)

Nad każdym z powyższych form spędzania czasu będę czuwał w raz ze swoim zespołem nad Twoim i innych bezpieczeństwem wprowadzając Cię w tajniki strzelectwa.

 

Zadzwoń i umów się!! tel 601-517-144

Zdecydowanie polecam 🙂 profesjonalne podejście instruktorów, świetna atmosfera 🙂 byłam już dwa razy i na pewno jeszcze się zjawię 🙂 ogólnie cała obsługa, czy to kontakt telefoniczny czy już na miejscu jest na wysokim poziomie, zdecydowanie jesteście na 5+ 🙂

Alicja Janosz
Sprzedaż i Marketing, Firma T