Strzelanie bojowe i obronne

Strzelanie bojowo – obronne dedykowane dla osób, które posiadają wiedzę i umiejętności pracy na broni palnej oraz przestrzegają warunków bezpieczeństwa. Strzelanie bojowe – obronne bazuje na wykorzystaniu odruchów bezwarunkowych z połączeniem taktyki i techniki przy realnym zagrożeniu zdrowia i życia. Strzelanie obronne „walka na krótkim dystansie, w bezpośrednim kontakcie z przeciwnikiem” jak sama nazwa wskazuje jest wykorzystywane głównie do samoobrony lub obrony osób i mienia. Podczas szkolenia nauczysz się technik defensywnych i ofensywnych, które pozwolą Ci przetrwać w sytuacjach zagrożenia.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

W szkoleniu może wziąć udział każdy, posiadacze broni palnej oraz osoby które uczęszczają cyklicznie na strzelnicę i ich poziom wyszkolenia związany z manualną obsługą broni palnej i znajomość przepisów bezpieczeństwa jest w stopniu dobry.

Komu może się przydać ?

– posiadaczom broni palnej – którzy np. przemieszczają się z bronią;

– wykwalifikowanym pracownikom ochrony, służbom mundurowym – realizując zadania służbowe kontratakując: zamach na życie, zdrowie, wolność, mienie, ważne obiekty i urządzenia..

– osobom zainteresowanym których celem jest poprawienie bezpieczeństwa w kraju, wiążących swoją przyszłość ze służbą dla kraju;

Program szkolenia obejmuje:

– przypomnienie warunków bezpieczeństwa

– zagadnienia z psychologii

– zagadnienia prawne (obrona konieczna)

– zapoznanie się z taktyką i techniką

– trening sytuacyjny taktyki i techniki

– awaryjna i taktyczna wymiana magazynka

– strzelanie sytuacyjne, bojowe

Planowany czas szkolenia do 10h – zależny od wielkości grupy

Zapewniamy

– strzelnicę

– salę wykładową / sportową

– ochronniki słuchu i wzroku

– certyfikat o odbyciu szkolenia bojowo-obronnego

Cena: 600zł

Zadzwoń i umów się na szkolenie tel. 601-517-144