Biuro detektywistyczne

Oferujemy Państwu skuteczną i profesjonalną obsługę zlecenia. Nasi licencjonowani detektywi prowadzą swoją działalność na podstawie zezwolenia MSWiA, posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, które nabywali przez lata służby w pionie kryminalnym policji oraz służbach specjalnych. Doskonale posługują się technikami pracy operacyjnej i śledczej, znający specyfikę działania organów ścigania oraz sprawiedliwości.

Wykorzystanie wiedzy i doświadczenia uzyskanego w toku kilkunastoletniej pracy na rzecz ujawniania , zapobiegania i wykrywania nadużyć oraz przestępstw, znamy specyfikę postępowań sądowych , oraz potrafimy wnikliwie rozpoznać psychologię ludzkich zachowań i motywacji. Wykorzystujemy również opanowane do perfekcji dozwolone metody pracy operacyjnej, elementy techniki i taktyki kryminalistycznej, cały czas wzbogacamy swoje umiejętności, zbieramy doświadczenia oraz rozwiązujemy problemy przez co stajemy się bardziej efektywni w osiąganiu celów.

Współpracujemy z innymi sprawdzonymi na rynku firmami specjalizującymi się w dziedzinach pokrewnych tj.:

– monitoring przemysłowy,

– systemy alarmowe,

– obsługa informatyczna,

– ochrona fizyczna osób i obiektów, 

– kancelaria adwokacka,

– gabinet psychoterapii dla osób potrzebujących wsparcia.

Każdą sprawę prowadzi doświadczony licencjonowany detektyw.

Usługi detektywistyczne jaki prawne świadczymy w dużej mierze na terenie województwa śląskiego. W razie konieczności na terenie całego kraju i Europy. 

Wykonujemy zlecenia dla osób fizycznych, dla biznesu, kancelarii adwokackich i innych instytucji.

Główne  kierunki naszych zadań to: zdrada małżeńska, zdrada partnerska, ujawnianie dochodów, poszukiwanie majątku, poszukiwanie dłużnika, poszukiwanie krewnych, poszukiwanie zaginionych, wywiad gospodarczy oszustwa , oszustwa ubezpieczeniowe i wiele innych .