Vouchery

         Naszym Klientom oferujemy możliwość zakupienia vouchera, który może posłużyć jako prezent dla miłośnika strzelectwa. Bliska Ci osoba będzie miło zaskoczona oryginalnym podarunkiem, ale także odbędzie szkolenie strzeleckie z profesjonalistą. Vouchery realizowane w formie strzelań statycznych (strzelanie rekreacyjne).

Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz sporą dawkę adrenaliny!!!

 

TERMINY:

Broń palna zasilana amunicją tzw. bocznego zapłonu – czyli taką w której masa zapłonowa (inicjująca) wprasowana jest bezpośrednio w kryzę łuski. Iglica zapłonowa uderza nie w centrum tylnej części łuski (spłonkę), lecz w jej część skrajną po obwodzie. Są to naboje małokalibrowe, przeznaczone głównie do broni sportowej w tym pistoletów, pistoletów maszynowych, karabinków i rewolwerów w kalibrze broni 22LR (5,6mm).

Broń palna zasilana amunicją tzw. centralnego zapłonu – czyli taką w  której masa zapłonowa (spłonka – element inicjujący) umieszczona jest w centrum dna łuski. Iglica zapłonowa uderza w centrum dna łuski inicjując poprzez spłonkę ładunek wybuchowy (proch strzelecki). 

STRZELNICAFENIKS.PL